WALL212 - Duvar Kağıtları

WALL212 - Duvar Kağıtları

İnşaat sektöründe diğer sektörler gibi değişen teknoloji ve yeni ürünleri son 15 yılda kullanarak çok değişik ve insan hayatını kolaylaştıracak yenilikleri hayatımıza sunuyor bu değişiklikler kalite ve görsellik olarak kullanılmaktadır.

Bu değişimin ilklerinden parke ile 2005 yılında Düsel Dekor bu şekilde sektöre dekorasyon firması olarak başlamıştır. Yenilik ve kaliteyi kendine öncü edinen Düsel Dekor duvar kâğıdını bu dönemde perakende ve proje olarak satışa başlamış daha sonrasına Türkiye’ye dağıtım kararı almış ve burada da kısa zamanda kendine dağıtım ağı kurmayı başarmıştır.

Bu başarı iyi bir analiz araştırma sonucu getirdiği doğru ürün ve yüklü miktarda stoklarla başarmış sorumluluk ve riskten kaçmaması sonucu sektörde kısa sürede ilklerden olmayı başarmıştır.

İlkesi sürekli yenilik olan firmamız 2015 yılında Türkiye’de üretim yapma kararı almış ve fabrika yeri makine hammadde ar-ge çalışmalarından sonra 2016 da üretime başlamıştır. Wall 212 duvar kâğıdı olarak kısa sürede çıkarttığı ürünlerden de sektörde öncü olmaya aday olduğunu kanıtlamıştır.

Wall 212 duvar Kâğıtları 2016 yılı itibariyle Duvar Kâğıdı üretimine başladık. Wall 212 markası ile kurulan fabrikamız Uluslararası alanda gelişmiş en üst seviyede teknolojiyi ve materyalleri kullanarak üretim yapmaktadır.

Doğal malzemeler kullanılarak üretimi yapılan kağıtlarımız; kolay uygulanabilirlik, Pvc kaplamalı olmasından dolayı kolay siline bilirlik, söküldüğünde leke bırakmayan yapısı ve nefes alma özelliği ile ferah mekanlar yaratmanıza yardımcı oluyor. Wall 212 duvar Kâğıtları geniş ürün yelpazesi ile tüketicilerimize farklı olmanın yolunu açıyor

Amacımız tüm dünyanın en zevkli duvar kâğıdı tasarımlarının yarattığı farklı desenleri bir araya getirerek duvar kâğıdı sektöründe tamamen yeni koleksiyonları yaparak müşterilerimize sunmaktır.

Wall 212 duvar kâğıtları Yenilikçi, yaratıcı ve önerici bir şirket olarak firmamız müşterilerine yüksek kaliteli ürün, rekabetçi fiyat ve hızlı teslimat sunmaktadır.

3D SINGLE DUVAR KAĞIDI

ANGEL DUVAR KAĞIDI

CARİA DUVAR KAĞIDI

LOREANA DUVAR KAĞIDI

SCARLET DUVAR KAĞIDI

VİP PROJECT DUVAR KAĞIDI

Şikayet Ve Önerileriniz İçin Lütfen İletişime Geçmeyi Unutmayın!!