DECOWALL - Duvar Kağıtları

DECOWALL - Duvar Kağıtları

Decowall Duvar Kağıtları, Mersin 1. Organize Sanayi Bölgesinde 13.000 m2 kapalı alan toplam 18.000 m2 tesisinde, son teknoloji ile donatılmış makineleri ile Türkiye’nin Avrupa standartlarının da üzerinde duvar kağıdı üretimi yapan ilk ve tek fabrikasıdır.

2003 senesinde ithalat yaparak duvar kağıdı sektörüne giren firmamız, 2012 yılında Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla üretime başlamıştır.

Decowall Duvar Kağıtları, mevcut teknoloji transferlerini İtalya’dan alırken, desen çalışmalarını uluslararası profesyonel tasarım ekibinin öncülüğünde özenle üretmektedir.

ISO 9001:2008, ISO 14001:2004,CE kalite yönetim sistemi ile çalışan ve TSE EN 233, EN 234 sertifikasının sahibi olan marka olarak sektöründeki farkının altını çizmektedir.

Yenilikçi, yaratıcı ve öncü bir şirket olarak firmamız müşterilerine Avrupa standartlarının da üzerinde yüksek kaliteli ürün, rekabetçi fiyat ve hızlı teslimat sunmaktadır.

Koleksiyonlar

- RETRO

Retronun eğlenceli, renkli ve geçmişi yansıtan stili ile tek düze mekanların tekrar hayat bulmasını sağlayan, geçmişten günümüze sanatın inceliklerini aktaran yeni koleksiyonumuz.

Ürün Kataloğunu İndir

- ARMANİ

Uygulandığı mekanlarda fark yaratan tasarımlarıyla sizi baştan çıkaracak bir koleksiyon, dokuların mekan içinde yayılan büyüleyici tınısı insanları kendisine çekecek.

Ürün Kataloğunu İndir

- ROYAL PORT

Estetik detaylarla zamanın ruhunu yansıtan, özenle tasarlanan açık zeminli klasik formlarıyla mekanları aydınlatırken yenilikçi modern formlarıyla ise uygulandığı yüzeylere sıra dışı ve dinamik bir görünüm kazandıran yeni koleksiyonumuz

Ürün Kataloğunu İndir

- LAMOS

Mekanlara özgünlük katan modern formlar, güçlü dokunuşlar. Zamanın ruhunu teknolojinin yüksek tasarım standartlarıyla birleştiren tasarımlar, mekanlara ışıltılı ve estetik bir görsellik kazandıran yeni koleksiyonumuz LAMOS.

Ürün Kataloğunu İndir

- CROWN

Dokuların Dansı; Modern yapısıyla klasik ve sıcak mekanların vazgeçilmezi arasında yer alacağını düşündüğümüz, kalite ve tasarımlarda üstünlük arayanların tercihi olacak yeni CROWN koleksiyonumuz satış noktalarımızda siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Ürün Kataloğunu İndir

- DECOKIDS

Tamamı miniklere özel olarak hazırlanan bu koleksiyonda çok sevdikleri çizgi film kahramanlarının yanı sıra odalarını özel kılacak, rengarenk dünyasına uyum sağlayacak birbirinden özel tasarımlar yer almaktadır.

Ürün Kataloğunu İndir

- BOSSINI

Bossini koleksiyonu ile modern formlar, canlı renkler ve degrade görünümler ile üç boyutlu gerçeklik etkisi veren yeni nesil duvar kağıtları, yaşam odalarını tamamlayan en temel aksesuara dönüşüyor.

Ürün Kataloğunu İndir

- LUCCA

Gösterişli renkler, zengin desenler, göz alıcı detaylar… Kendine özgü havası ve şık kabartmalarıyla dokunduğu her mekanı anında unutulmaz kılıyor.

Ürün Kataloğunu İndir

- VENEZIA

Sultanlara Yaraşır… Göz alıcı tasarımlara sahip modern formlar, sultanlara yaraşır klasik serisiyle mekanları şımartacak VENEZIA koleksiyonu.Romantizmin büyüsünü de hissedebileceğiniz özgün tasarımları ve kalitesiyle ön plana çıkan çok özel bir koleksiyon.

Ürün Kataloğunu İndir

- GLORIA

Hareketli Mekanlar Birbirinden güzel ve özenle hazırlanmış, uygulandığı yüzeylerde dans eden desenlerimizle tanışmaya hazır mısınız.GLORIA duvar kağıdı koleksiyonumuzla bu görsel şölene hazır olun ve hareketli mekanların keyfini çıkarın…

Ürün Kataloğunu İndir

Şikayet Ve Önerileriniz İçin Lütfen İletişime Geçmeyi Unutmayın!!