MİMARİ TASARIM - İÇ DEKORASYON

MİMARİ PROJE - UYGULAMA

3D MODELLEME

3D Modelleme, 3D Mimari Çizim ve 3 Boyutlu Görselleştirme hizmetleri ile iç ve dış mekan, mimari modelleme ve animasyon konusunda etkin çizimler yapmaktayız.

3D Mimari modellemedeki amaç; projeyi daha kabul edilebilir, tasarım adına daha esnek hale getirmektir.

3D Modelleme ve Görselleştirme kapsamında 3D Mimari Modelleme, 3D Karakter Modelleme, 3D Kat Planı Modellemesi, 3D Mekan Modelleme, 3D Mimari Görselleştirme, 3D Sanal Ortam Modelleme, 3D Ürün Modelleme, Peyzaj Görselleştirme hizmetlerini vermekteyiz.

İÇ MİMARİ TASARIM

İç mimari projelerimizde eksiksiz alt yapı ve detay çözümleri ile müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda , çevre ile uyumlu, işlevsel ve kişiye özel mekanlar tasarlıyoruz. Bu tasarım aşamız aşamasında mekanların ihtiyaçlarını en iyi malzeme ve işçilik seçenekleri ile değerlendirilip projelendirmemizi bu öncelikte yapılandırıyoruz. Yapılmış ve hali hazırda devam etmekte olan projeler kapsamında otellerden fabrikalara, binalardan mağazalara kadar mimarinin dokunduğu her alanda çalışıyoruz.

İlk önce dışı düşünülmüş, içine bir şekilde yerleşilmiş olan yapılarda fonksiyondan başlayıp forma giden, tüm yönleriyle tasarlanmış yapılar üretiyoruz.

Kısa sürede elde ettiğimiz büyük başarılar ve referanslar, işimizde ortaya koyduğumuz büyük farkın, bizlere gurur veren kanıtları oldu.

İÇ DEKORASYON

Mimarilerin ruhunu ortaya çıkaran iç dekorasyonlar.. detaylarda kaybolacağınız çalışmalar…

Bi Mimarlık olarak mekansal hayalleri gerçeğe dönüştürüyor, özgün tasarımları işlevsel ve estetik değerleri olan nitelikli mekanlar haline getiriyoruz. Tasarımdan anahtar teslimine kadar, projenin her aşamasını titizlikle yürütüyor ve hayal ettiğiniz yaşam alanını sizlere sunmayı hedefliyoruz.

Konut, eğitim yapıları, turizm tesisleri, endüstriyel yapılar, resmi yapılar, sağlık yapıları, iş merkezleri gibi alanlarda mimarinin detaylarını ön plana çıkaran iç dekorasyon çalışmaları sunuyoruz.

Mimaride, tasarım kadar fonksiyonun da önemli olduğunu unutmuyor, estetik kaygılarımızın işlevselliğin önüne geçmesine izin vermiyoruz. Büyük ya da küçük, her dekoratif uygulamaya aynı özeni gösteriyoruz. Moda olanın geçici büyüsüne kapılmadan, dünyayı takip ediyoruz.

MİMARİ KONSEPT GELİŞTİRME

Mimari konsept gelişştirme yapılırken önce proje alanı ve yakın çevresi ile ilgili tasarım kriterleri gözden geçirilir. Bu çalışmalar detaylandırılarak “SWOT Analizi” yapılır.

Konut kullanımları için “Rekabet Analizi” çıkarılır ve bu kapsamda binanın; Konumu, konseptleri, tasarım kriterleri, daire tipleri, kat planlarının analizi, rekabet avantajları, dezavantajları, rakip fiyat analizleri, çevrenin değerlendirilmesi, projede fonksiyonların proje konseptine uygunluğunun “fonksiyonel bütünlük” kapsamında değerlendirilmesi, vaziyet planı çıkarılması, otopark ve rekreasyon alanlarının incelenerek, önerilerin sunulması, varsa blok tasarımına yönelik cephe çalışmalarıyla ilgili görüşlerin bildirilmesi, “Farklılaşma Kriterleri” hususundaki önerilerin sunulması, satış ofisi ve örnek daire için müşteri beklentileri incelenerek raporlanır.

DEKORASYON

Yaşam alanlarınızı güzelleştiren detaylara inanılmaz dokunuşlar yapıyoruz.

Baktığınız her yerde estetik bütünlük bulacağınız dekoratif çalışmalarla imzamızı atıyoruz. Konutlar, oteller, eğitim yapıları, turizm tesisleri, endüstriyel yapılar, resmi yapılar, sağlık yapıları, iş merkezleri gibi birçok alanda mimarinin detaylarını ön plana çıkaran dekorasyon çalışmaları yapıyoruz.

Hayatınızın içerisinde yer alan mekanların göze hitap etmesini dekorasyon ile sağlarsınız. bizde bu detayları sizin için ele alıyor, eşsiz tasarımlar ortaya koyuyoruz.

Referanslarımızı Görmek İçin Tıklayınız.


Diğer Hizmetler

Şikayet Ve Önerileriniz İçin Lütfen İletişime Geçmeyi Unutmayın!!